Witaj na ELYZJUM!

Kim jesteśmy?

Elyzjum to społeczność zrzeszająca graczy. Razem gramy, rozmawiamy, spędzamy czas oraz odpoczywamy po ciężkim dniu pracy lub szkoły. Od każdego członka Elyzjum oczekujemy poszanowania dla drugiej osoby niezależnie od wieku czy płci. Nie jesteśmy tylko losowo dobraną grupą, nawiązujemy znajomości zarówno w realnym świecie jak i przez internet, wspólnie sobie pomagamy, dzielimy się problemami czy po prostu przyjemnie spędzamy czas w wesołym towarzystwie. To wszystko zależy od ciebie!
Jeżeli jesteś nowy to wiedz, że:
Znajdziesz u nas osoby chętne pograć w takie tytuły jak: HearthStone, League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite czy Overwatch i wiele innych!

Kto jest właścicielem Elyzjum?

Właścicielem, założycielem i osobą trzymającą nas w ryzach jest Lilu.

Kto może do nas dołączyć?

Absolutnie każdy wie, ważne jest poszanowanie drugiej osoby oraz świadomość, że wszyscy jesteśmy ludźmi, popełniamy błędy, mamy różne poczucie humoru oraz indywidualny charakter. Dlatego w naszej grupie Elyzjum każdy może poczuć się wyjątkowo! Nie jesteś również zmuszony do integracji z nami czy rozmowy na siłę. Możesz wejść na TeamSpeak3 ze znajomymi lub sam/sama i już po krótkiej chwili dostać swój własny kanał, który można modyfikować do woli!

Gdzie nas odnajdziesz?

Odwiedź naszą stronę na facebooku gdzie zawsze znajdziesz aktualności związane z naszą społecznością. Zapewniamy także morze promocji i nowinek ze świata gier!

Mamy również konto twitch.tv, gdzie co pewniej czas organizuje i transmitujemy turnieje przeznaczone dla graczy! Każdy może wziąć udział!

Jako że wszyscy uwielbiamy grać, dołącz do naszej grupy na steam, gdzie zawsze możesz znaleźć kompanów chętnych do grania!

I pamiętaj...

... koniecznie wbij do nas na TeamSpeak3!